Piklerové trojúhelník set 3v1

40 hodnocení
 
Novinka Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
 
  • 1 z 11

Dětské hřiště u vás doma. Set 3v1 obsahuje trojúhelník Piklerové, Montessori houpačku dle Vašeho výběru a oboustranné prkno pro přelézání, klouzání nebo jako pult pro hru na obchod. V nabídce je několik variant podle barvy, velikosti dítěte a nároků na prostor. 

Dostupnost Zvolte variantu Do 2 týdnů Do 2 týdnů Do 2 týdnů Do 2 týdnů
Barva houpačky
Velikost houpačky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 5 446,28 Kč 5 611,57 Kč 5 611,57 Kč 5 776,86 Kč od 5 446,28 Kč bez DPH
6 590 Kč 6 790 Kč 6 790 Kč 6 990 Kč od 6 590 Kč    
Značka Pepova dílna
Kategorie Dětský nábytek a učící věže
Záruka 2 roky
 

Piklerové trojúhelník umožňuje našim dětem učit se svým vlastním hranicím ve svém volném čase způsobem, který omezuje bušení srdce rodičů na minimum.

 Vzhledem k tomu, že trojúhelník je jen metr od země, děti a batolata se dostanou jen tak vysoko, jak jsou připraveni. Trojúhelník není nutné upravovat s růstem vašeho dítěte. Svým vlastním tempem samo dosahuje vývojových milníků. Děti ve věku od 6 do 8 měsíců se mohou postavit pomocí příček a děti ve věku 4 a 5 let se mohou vyšplhat až k nejvyššímu bodu, dále se učit nové dovednosti a rozvíjet svou proprioceptivní kontrolu (schopnost nervového systému zaznamenat změny vznikající ve svalech a uvnitř těla pohybem a svalovou činností) kreativním způsobem, který také podporuje pocit fantazie. To, co začíná jako prolézačka, se může stát hrad, vrtulník, dům na stromě, týpí atd. Budete svědky toho, jak jejich nálada určuje, jak daleko se každý den budou posouvat a každý měsíc vyzkouší něco nového.

Proč právě náš trojúhelník?

Jako výrobci jsme si dali záležet na několika aspektech. Bezpečnost je zaručena zajišťovacím šroubem, který zaručí, že se dětem nepodaří trojúhelník složit. Dále se můžeme pochlubit bukovými šprušlemi o  velkorysé šířce 31 mm (oproti konkurenčních 25mm, viz foto), které zajistí jak stabilitu, tak i pohodlnější došlap. Zároveň se díky této tloušťce natolik zvedne nosnost trojúhelníku, že si může s dítětem bez problému hrát i dospělý, což děti velmi ocení. A samozřejmostí je možnost složit prolézačku a uschovat například pod postel. 

Oboustranné prkno slouží jako doplněk k trojúhelníku Piklerové. Z jedné strany slouží jako oblíbená klouzačka a z druhé jsou přidělány záchytné příčky pro šplhání nahoru nebo scházení dolů. Zacvakne se do trojúhelníku a houpačky a perfektně drží. V případě klouzání, si sami zvolíte úhel skluzavky podle šprušle, do které prkno nasunete. Skluzavka je několikrát ručně broušená k dokonalé hladkosti a natřena 3 vrstvami bezbarvého laku. Tato finální povrchová úprava zajišťuje skluz dětem, ale zároveň neklouže na boso. 

Houpačka má spoustu tváří a je jen na dětské fantazii jestli poslouží jako most, tunel, prolézačka, úkryt nebo houpání. Dítě při hraní s houpačkou zapojuje jak svůj pohybový aparát a smysly, tak i svou mysl. Na výběr je ze dvou velikostí a tří barevných variant. Malá je vhodnější pro menší děti od jednoho roku popř. pro miminka na kolébání a také do menších bytů. Vyhrají si s ní, ale i starší děti. Velká houpačka poslouží lépe větším dětem, ale i dospělým. Obě používejte pod dozorem rodičů. Do obou velikosti lze snadno zacvaknout oboustrannou skluzavkou.
- Přírodní varianta je z březové překližky a není nijak lakovaná. Užijete si vůni čistého dřeva. 
- Bílá varianta je z překližky potažené bílou melaninovou folií, která je hladká a velmi snadno se udržuje. Stačí utřít vlhkým hadříkem a je dokonale čistá.
- Duhová varianta je z březové překližky natřená dvěma vrstvami veselých duhových barev vhodných na dětský nábytek. Pokojíček prozáří veselou energií a děti se na ní mohou učit barvičky. 

Všechny části dohromady vytvářejí unikátní set, díky kterému zažijí děti spoustu zábavy a pohybu.

Videonávod na sestavení trojúhelníku
Videonávod k sestavení houpačky

PARAMETRY

Malá houpačka
Délka: 85,5 cm
Šířka: 41 cm
Výška: 37 cm
Váha: 7 kg
Nosnost: 100 kg

Velká houpačka
Délka: 98 cm
Šířka: 56 cm
Výška: 43 cm
Váha: 10 kg
Nosnost: 100 kg

Trojúhelník Piklerové
Výška: 67 cm
Šířka: 80 cm
Váha: 12 kg
Nosnost: 80 kg

Oboustranné prkno
Délka: 150 cm
Šířka: 38 cm
Tloušťka: 18 mm
Váha: 5 kg
Nosnost: 80 kg

 

Rozměry trojúhelníku výška 67 cm, šířka 80 cm
Nosnost trojúhelníku 80 kg
Materiál bočnic trojúhelníku březová překližka 18 mm
Materiál příček trojúhelníku buková kulatina 31 mm
Velikost malé houpačky délka 85,5 x šířka 41 x výška 37 cm
Velikost velké houpačky délka 98 x šířka 56 x výška 43 cm
Materiál bílé houpačky březová překližka foliovaná 15 mm
Nosnost houpaček 100 kg
Materiál přírodní a duhové houpačky březová překližka 15 mm
Velikost oboustranného prkna délka 150 cm, šířka 38 cm, tloušťka 1,8 cm
Materiál oboustranného prkna březová překližka 18 mm
Nosnost prkna 80 kg